Vai zini, kura vieta senos laikos tika uzskatīta par centrālo objektu pilsētā, kur sastapās cilvēki, notika dažādi darījumi un informācijas apmaiņa? Tieši tā – tas bija tirgus. Turpat arī tika reklamētas dažādas preces un pakalpojumi. Kas ir mainījies mūsdienās? Kurp dodamies, ja mums jāatrod kāds, kas, piemēram, remontē auto vai sniedz ēdināšanas pakalpojumus? Tad lieti noder internets.

Šobrīd mums ir grūti iedomāties, kāda dzīve būtu bez interneta un tehnoloģijām. Tās lietojam ik uz soļa – kad nepieciešams ar kādu sazināties, uzņemt attēlus, plānot savu dienu un arī, lai ievietotu un aplūkotu dažādus sludinājumus. To portālu šobrīd netrūkst – piedāvājumu ir pietiekoši daudz, taču, kā norāda veiktās aptaujas, Latvijas iedzīvotāji joprojām gaida jauna sludinājumu portāla parādīšanos, kas ļautu bez maksas ievietot sludinājumus, neatkarīgi no tā, vai Tevi interesē ēdināšanas pakalpojumi, sadzīves tehnikas pārdošana vai biļetes uz kādu koncertu. Un beidzot tāds portāls ir radīts – Dalder.lv!

Kas ir Dalder.lv?

Šis nav kārtējais, garlaicīgais “pārdodu un pērku” portāls, kurā grūti pārskatīt sludinājumus un vēl grūtāk tos ievietot vai izmainīt. Šī vietne ir plānota un veidota jau vairākus gadus, izplānojot katru tās detaļu, lai portāls būtu viegli lietojams. Tajā iespējams izveidot savu lietotāja profilu, ko var lietot arī kā savu mājaslapu, kurā katrs pārdevējs piedāvā savas preces un pakalpojumus. Sludinājumus var ievietot dažādu jomu pārstāvji un uzņēmēji, tai skaitā, arī tiem, kas nodarbojas ar ēdināšanu, piemēram, galdu klāšanu viesībās, izbraukumos un konferencēs.

Kādēļ izvēlēties sludinājumu portālu Dalder.lv?

Dalder.lv nekoncentrējas uz vienu konkrētu jomu, tā vietā tiek piedāvāta iespēja ievietot un aplūkot sludinājumus ne tikai tiem, kas, piemēram, piedāvā ēdināšanas pakalpojumus vai tos meklē, bet arī tiem, kuriem nepieciešams darbs šajā jomā.

  • Portālam ir svarīgs ikviens lietotājs katrā no pilsētām, novadiem vai ciemiem, tādēļ katram, kas izmanto Dalder.lv, tiek sniegta iespēja saņemt tehnisko atbalstu un konsultācijas par vietnes lietošanu.
  • Šajā portālā reklāma tiek uzskatīta nevis par traucēkli, bet gan iespēju. To nodrošinām, īpašu uzmanību pievēršot informācijas izvietošanai, apstrādei, sasniedzamībai, efektivitātei, lokalizācijai un datu apstrādei.
  • Mēs virzāmies uz priekšu, līdzi laikam, atstājot aizmugurē sludinājumu portālus ar vecmodīgiem dizainiem. Mūsu prioritāte ir klientu ērtība, dizains un viegla lietošana.

Vai Tu jau esi izmēģinājis Dalder.lv?